Po godzinach

Na pewno znana jest nasza pasja - bieganie. Już przygotowujemy się do kolejnych startów, ale teraz mamy jeszcze większą motywację!

Niezmiernie miło nam poinformować, że zajęliśmy 1. miejsce wśród małych firm w ramach programu Firma Przyjazna Bieganiu w klasyfikacji całorocznej za rok 2017! 

Dziękujemy za to wyróżnienie.

 

39. Maraton Warszawski już za nami. Zespół Affre & Friends w składzie: Joanna, Maciej i Jakub wystartował w 3. Sztafecie Maratońskiej. Zajęliśmy 38 miejsce na 173 drużyn, z czasem 03:26:49.25.

Gratulujemy pozostałym uczestnikom i do zobaczenia na starcie przy kolejnym biegowym wydarzeniu.

24 września drużyna Affre & Friends w składzie: Joanna, Maciej oraz Jakub zmierzy się po raz kolejny w PZU Maratonie Warszawskim, a dokładniej w Sztafecie Maratońskiej. Do tego wydarzenia zaprosiliśmy nowych entuzjastów biegania. Mamy nadzieje, że po zeszłorocznych problemach na trasie (kontuzja zawodnika) dotrzemy bezpiecznie do mety. Przygotowania nadal trwają, trzymajcie kciuki!

950 m pływania, 45 km jazdy na rowerze i 10,55 km biegania – w sumie 56,5 km zmagań. Na tym dystansie r.pr. Przemysław Rybicki ustanowił swój rekord życiowy z czasem 2h 29 min. 04 s. podczas triathlonu w Poznaniu. Gratulujemy i życzymy pobicia tego wyniku w czasie kolejnego występu, tym razem w Castle Malbork Triathlon!

Z wielką radością informujemy, że Kancelaria Affre & Wspólnicy stanęła na podium w XII edycji Ekidenu - Maratonu sztafet.

Zespół Affre & Friends w składzie: Joanna, Przemek, Marek, Ludovic, Maciej oraz Andrzej zajął 1. miejsce w ramach klasyfikacji „Firm Przyjaznych Bieganiu”. Jesteśmy najszybszą firma wśród małych podmiotów.

W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy 85. miejsce na 706 drużyn!

Cieszmy się, że naszym biegiem mogliśmy wesprzeć Fundację Spartanie Dzieciom. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych dzieci.

Gratulujemy pozostałym zespołom, dziękujemy za pomoc w zbiórce charytatywnej i do zobaczenia za rok!

Informacja o kancelarii

Affre i Wspólnicy to kancelaria specjalizująca się w szeroko rozumianym prawie konkurencji, obejmującym prawo antymonopolowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji i prawo konsumenckie oraz w prawie własności przemysłowej.

Doradzamy Klientom w zakresie kształtowania polityki dystrybucyjnej, przeciwdziałania porozumieniom antykonkurencyjnym i nadużywania pozycji dominującej, prawa konsumenckiego oraz zgodności umów i regulaminów z tym prawem, a także zwalczania nieuczciwej konkurencji w szczególności w zakresie ochrony renomy, prawa reklamy, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa.

W zakresie prawa własności przemysłowej nasze pomoc obejmuje zarówno kwestie rejestracji znaków towarowych, wzorów przemysłowych, patentów, jak i ochronę know-how oraz transfer technologii oraz innych praw własności przemysłowej.

więcej...