Wydarzenia

W dniach 17-18 marca 2015 roku w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie zaprezentują się wystawcy tegorocznej V edycji Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. W gronie wystawców pojawią się firmy ściśle związane z branżą prawną oraz prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, a wśród nich kancelaria Affre i Wspólnicy.

Zapraszamy serdecznie do udziału oraz spotkania z nami podczas tego wydarzenia! Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie Organizatora:
http://targiprawnicze.pl/2015

 

Informacja o kancelarii

Affre i Wspólnicy to kancelaria specjalizująca się w szeroko rozumianym prawie konkurencji, obejmującym prawo antymonopolowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji i prawo konsumenckie oraz w prawie własności przemysłowej.

Doradzamy Klientom w zakresie kształtowania polityki dystrybucyjnej, przeciwdziałania porozumieniom antykonkurencyjnym i nadużywania pozycji dominującej, prawa konsumenckiego oraz zgodności umów i regulaminów z tym prawem, a także zwalczania nieuczciwej konkurencji w szczególności w zakresie ochrony renomy, prawa reklamy, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa.

W zakresie prawa własności przemysłowej nasze pomoc obejmuje zarówno kwestie rejestracji znaków towarowych, wzorów przemysłowych, patentów, jak i ochronę know-how oraz transfer technologii oraz innych praw własności przemysłowej.

więcej...