Wydarzenia

Nasza kancelaria będzie obecna na VI Prawniczych Targach Praktyk i Pracy, które odbędą się 15 i 16 marca w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie. W trakcie trwania wydarzenia z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z możliwością odbycia stażu czy praktyk w kancelarii. Będą mieli Państwo okazję złożyć także swoje CV i list motywacyjny. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska numer 13 w godzinach: 10.00-17.00 (15 marca) oraz 10.00-15.00 (16 marca).

Na Targach r. pr. Przemysław Rybicki poprowadzi również warsztaty pt. "NOWE MOCE PREZESA UOKIK - analiza praktyczna”. Wszelkie szczegóły, dotyczące również zapisów na warsztaty, znajdą Państwo na stronie www

Informacja o kancelarii

Affre i Wspólnicy to kancelaria specjalizująca się w szeroko rozumianym prawie konkurencji, obejmującym prawo antymonopolowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji i prawo konsumenckie oraz w prawie własności przemysłowej.

Doradzamy Klientom w zakresie kształtowania polityki dystrybucyjnej, przeciwdziałania porozumieniom antykonkurencyjnym i nadużywania pozycji dominującej, prawa konsumenckiego oraz zgodności umów i regulaminów z tym prawem, a także zwalczania nieuczciwej konkurencji w szczególności w zakresie ochrony renomy, prawa reklamy, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa.

W zakresie prawa własności przemysłowej nasze pomoc obejmuje zarówno kwestie rejestracji znaków towarowych, wzorów przemysłowych, patentów, jak i ochronę know-how oraz transfer technologii oraz innych praw własności przemysłowej.

więcej...