Joanna Mamczur, adwokat

joanna mamczurJoanna Mamczur, adwokat

Banking & Finance · prawo spółek · M&A · negocjacje umów handlowych · spory sądowe · IT/IP · ochrona danych · startups

 

Od wielu lat doradza polskim i zagranicznym klientom w zakresie prawa gospodarczego – zarówno w ramach największych międzynarodowych kancelarii prawnych, jak i indywidualnej praktyki adwokackiej.

Języki obce: angielski, francuski, niemiecki.

Zakres doradztwa obejmuje m.in.: Banking & Finance, prawo spółek, fuzje i przejęcia, negocjacje umów handlowych, spory sądowe, IT/IP, ochrona danych, startups.

Adwokat Joanna Mamczur doradza także w zakresie prawa rynków kapitałowych, papierów wartościowych, prawa funduszy inwestycyjnych.

Wykształcenie:

  • Executive MBA – Francuski Instytut Zarządzania w Warszawie.
  • Niemcy: LL.M. Finance w Institute for Law and Finance (Goethe Universität, Frankfurt am Main) – studia podyplomowe w zakresie międzynarodowego prawa finansowego.
  • Francja: Uniwersytet w Paryżu - Maître en droit (magister prawa, specj. prawo gospodarcze).
  • Francja:  Uniwersytet w Tours – studia podyplomowe – prawo francuskie.
  • Aplikacja adwokacka w Warszawie.
  • Uniwersytet w Łodzi – Wydział Prawa i Administracji - magister prawa (specj. prawo gospodarcze) 
  • Konferencje: Paryż, Londyn, Berlin, Wiedeń, Frankfurt am Main, Monachium, Warszawa, Finlandia, Szwecja etc.

 

Joanna Mamczur
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 22 100 47 71

 

Informacja o kancelarii

Affre i Wspólnicy to kancelaria specjalizująca się w szeroko rozumianym prawie konkurencji, obejmującym prawo antymonopolowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji i prawo konsumenckie oraz w prawie własności przemysłowej.

Doradzamy Klientom w zakresie kształtowania polityki dystrybucyjnej, przeciwdziałania porozumieniom antykonkurencyjnym i nadużywania pozycji dominującej, prawa konsumenckiego oraz zgodności umów i regulaminów z tym prawem, a także zwalczania nieuczciwej konkurencji w szczególności w zakresie ochrony renomy, prawa reklamy, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa.

W zakresie prawa własności przemysłowej nasze pomoc obejmuje zarówno kwestie rejestracji znaków towarowych, wzorów przemysłowych, patentów, jak i ochronę know-how oraz transfer technologii oraz innych praw własności przemysłowej.

więcej...