Katarzyna Górna, adwokat

Katarzyna GórnaKatarzyna Górna, adwokat

prawo antymonopolowe · ochrona konsumentów · nieuczciwa konkurencja · spory

Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół zagadnień dotyczących ochrony konkurencji i konsumentów oraz sporów sądowych i prawa cywilnego. 

Uczestniczyła w projektach związanych z oceną i wprowadzaniem polityki dystrybucyjnej oraz oceną zgodności regulaminów i wzorów umów z prawem konsumenckim. Posiada doświadczenie związane z prowadzeniem postępowań sądowych oraz przed organami administracji, w tym przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz UOKiK. Prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu prawa antymonopolowego i ochrony konsumentów. Wspiera również zespół kancelarii w bieżącym doradztwie na rzecz podmiotów gospodarczych. 

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała również na wydziale prawa Københavns Universitet w Danii. Jest absolwentką International Legal Skills Programme na Uczelni Łazarskiego we współpracy z Center of International Legal Studies w Salzburgu oraz Podyplomowego Studium Prawa Konkurencji prowadzonego przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. 

 

Katarzyna Górna
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 22 100 47 71

Artykuły

Informacja o kancelarii

Affre i Wspólnicy to kancelaria specjalizująca się w szeroko rozumianym prawie konkurencji, obejmującym prawo antymonopolowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji i prawo konsumenckie oraz w prawie własności przemysłowej.

Doradzamy Klientom w zakresie kształtowania polityki dystrybucyjnej, przeciwdziałania porozumieniom antykonkurencyjnym i nadużywania pozycji dominującej, prawa konsumenckiego oraz zgodności umów i regulaminów z tym prawem, a także zwalczania nieuczciwej konkurencji w szczególności w zakresie ochrony renomy, prawa reklamy, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa.

W zakresie prawa własności przemysłowej nasze pomoc obejmuje zarówno kwestie rejestracji znaków towarowych, wzorów przemysłowych, patentów, jak i ochronę know-how oraz transfer technologii oraz innych praw własności przemysłowej.

więcej...